طراحی سایت وکیل

چرا وکلا نیاز به وبسایت دارند و موسسات حقوقی چه استفاده هایی از وبسایتشان میتوانند داشته باشند؟

در حال حاضر مردم کمتر از یکدیگر در رابطه با مشاغل میپرسند و بیشتر سوالهایشان را گوگل پاسخ میدهد، "کدام وکیل طلاق بهتر است" یا "چگونه وکیل مناسب پیدا کنم".

چرا از گوگل میپرسیم؟ شاید بخاطر اینکه دلمان نمیخواهد کسی از مشکلات ما با خبر شود، یا شاید به گوگل بیشتر از دیگران اعتماد داریم، شاید هم شخص مناسبی برای راهنمایی نیست و تنها گوگل پاسخگوی ماست.

Lawyer website design
Lawyer website design

حالا به شما میگویم چرا یک وکیل یا موسسه حقوقی نیاز به سایت دارد:

مردم این روزها اهل اینترنت شده اند، میخواهند پاسخ همه مشکلاتشان را در آن جستجو کنند، حتی برای خرید لباس هم اینستاگرام را میگردند نه ویترین مغازه ها را، پس شما وکیل عزیز یا مالک موسسه حقوقی، داشتن وبسایت برایتان نه تنها لازم بلکه ضروری است.

قطعا تا امروز شما هم به این موضوع پی برده اید که الان در این سایت در حال خواندن این مطلب هستید، پس وظیفه منه که اطلاعاتی بیشتر از اینکه چرا باید یک سایت داشته باشید به شما بدم، اطلاعاتی که دراصل شما به آن نیاز دارید این هست که طراحی سایت وکیل یا طراحی سایت موسسه حقوقی باید چه امکاناتی داشته باشد و چطور به شما برای رقابت دیجیتال و افزایش موکلاهایتان کمک کند.

Lawyer website design

پس در ادامه مطلب همراهم باشید تا مهمترین و ضروری ترین نیازهای یک وبسایت مناسب برای وکلا را به شما معرفی کنم.

انتظار یک شخص از جستجوی عبارات مرتبط به شغل وکالت در اینترنت چست؟

فقط یک مطلب سطحی که پاسخگوی هیچ کدام از سوالاتش نیست؟ اگر در حال حاضر میبینید که سایتی با کلی تگ و کلمه های کلیدی در جملاتی نا مفهوم در لینک اول گوگل است تصور نکنید که این مطالب توسط کاربران جذاب است، خیر، اینطور نیست، خوشحال باشید که هنوز رقیبی با قدرت بیان کافی ظهور نکرده است تا لینک اول را تصاحب کند، چرا شما آن شخص نباشید؟

اولین نیاز طراحی سایت وکیل داشتن بخش مطالب است، مطالبی دسته بندی شده، قابل جستجو و پر محتوا.

نگران نباشید که اطلاعاتتان را در وبسایتتان قرار بدید، مطمعن باشید در نهایت این کار باعث نمیشود کاربر خودش آن کار را انجام دهد و تنها نتیجه ای که دارد این است که بخاطر مطلب خوب و پر محتوای شما به شما بیشتر اعتماد میکند و قطعا برای همکاری با شما بیشتر جذب خواهد شد.

پس اولین ضرورت، وبلاگ سایت شما خواهد بود که به راحتی کاربران بتوانند به اطلاعات دسته بندی شده و قابل جستجو دسترسی داشته باشند و هرچقدر راحتتر این کار را انجام دهند دیرتر از سایت شما بیرون میروند که این مهم، تاثیر فوق العاده ای روی پیشرفت و ارتقا سایت شما در جستجوگرهایی مثل گوگل خواهد داشت.

Lawyer website design
Lawyer website design

چرا ما به سایت وکلا یا موسسه های حقوقی مراجعه میکنیم؟

مهمترین مورد بعدی که باعث آرامش و جلب اطمینان موکل خواهد شد، معرفی شما و توانایی هایتان خواهد بود، مدارک و مجوزهایی که دارید، کارهایی که قبلا انجام داده اید و هرگونه اطلاعات دیگری که به کاربر سایتتان کمک کند تا با خیالی آسوده تر شما را برای دفاع از خود انتخاب کند؛ صفحه درباره ما، تماس با ما، مجوز ها، فعالیت ها، مدارک و دیگر صفحات اصلی به این شکل، ضرورت بعدی برای طراحی سایت وکلا یا موسسات حقوقی می باشد.

کاربران با چه وسیله ای به اینترنت ورود میکنند؟

امروز بیش از 70 درصد از جستجوی گوگل توسط تلفن های همراه انجام میشود، حتی رتبه بندی سایتها در گوگل برای تلفن همراه با کامپیوتر متفاوت است و ممکن است سایتی که در کامپیوتر لینک اول گوگل باشد در تلفن همراه لینک سوم باشد.

پس مهمترین موضوع بعدی نحوه نمایش سایت و بهینه شدن سایت برای نمایش در سایزهای مختلف نمایشگرها می باشد. فقط در گوشی های هوشمند، بیش از 25 سایز نمایش مختلف وجود دارد و قطعا اگر شما از یک طراحی سایت ریسپانسیو و کاربر پسند برخوردار نباشید تعداد زیادی از کاربرانی را که به سایتتان مراجعه میکنند از دست خواهید داد. نوشته های کوچک و غیر قابل خواندن که باید بزرگ نمایی شوند، دکمه های کوچک و کنار هم که تپ کردن روی آنها سخت است، تصاویر ناهماهنگ با سایز دیگر اجزا، منوهای تعریف نشده برای تلفن های هوشمند و تبلت ها، همه این ها مشکلاتی هستند که کاربران زود رنج اینترنتی را از سایت شما بیرون خواهند کرد، پس فراموش نکنید که سایتتان حتما باید برای نمایش در تمامی سایز نمایشگرها بهینه سازی شده باشد.

Lawyer website design
Lawyer website design

اصلا برای چه سایت دارید وقتی کسی آنرا نمیبیند؟

تصور کنید کارت ویزیتتان را در کشو میزتان گذاشته اید و به هیچ فردی نمیدهید، پس برای چه کارت ویزیت تهیه کرده اید؟ وبسایت شما هم به همین شکل است، اگر قرار نباشد کسی آنرا ببیند پس به چه کاری می آید، مگر چند نفر از طریق شما با سایتتان آشنا میشوند، مگر چند نفر بعد از آشنایی به آن مراجعه میکنند؟

در این رقابت سخت یک سرباز شما را به موفقیت میرساند یا یک ژنرال؟

در رقابت بین سایتها شما فقط با چند سایت رقابت نمیکنید، با هزاران و حتی میلیون ها سایت رقابت میکنید، رقابت به قدری تنگا تنگ است که در کمتر از چند ثانیه رقیبتان میتواند شما را کنار بزند، دیگر مثل قدیم نیست که کسی که دنبال وکیل است در منطقه یا محله خود یک نفر را پیدا کند و بخاطر دوری دفتر وکالت بعدی مجبور باشد با شما کار کند، فاصله رقیبتان با شما تنها یک لینک پایینتر یا بالاتر از لینک شماست، تنها در چند ثانیه مشتری شما میتواند با رقیب شما آشنا بشود و به همین سادگی اگر خودتان را برای رقابتی حرفه ای آماده نکرده باشید مشتریانتان را باخت خواهید داد و تمام هزینه ها و تلاشها بیهوده میشود.

مورد مهم بعدی در طراحی سایت وکلا آمادگی سایت شما برای رقابت است، تعریف ما از یک ژنرال سایتی است که کدهایی بهینه، سرعت لود بالا، تگ گذاری های درست داشته باشد. سایتی که برای رقابت آنلاین بهینه شده باشد.

Lawyer website design
Lawyer website design

کاربر محتوای شما را میخواند و لذت میبرد، اما چه کسی سایت شما را به کاربر نشان خواهد داد؟

موتورهای جستجو نه تنها محتوای شما را میخوانند بلکه، کدهای سایت، تگ گذاری ها، لینک های سایت، بک لینک های سایت، سایتهایی که به شما لینک داده اند، سرعت بارگزاری سایت، تعداد درخواستهای سمت سرور، تصاویر سایت، متا تگهای سایت، کامنت ها و همه اجزای دیگر سایت شما را بررسی میکنند و در صورت بهینه بودن تمامی این موارد شما را به کاربران نشان خواهند داد.

پس اینکه میگوییم ژنرال، چون همچین سایتی کاملا آماده شده برای رقابتی تنگا تنگ با میلیونها لینک که در این شغل حرفی برای گفتن دارند و تنها یک ژنرال لایق نشستن بر لینک اول می باشد؛ لینک اول یعنی قدرت واقعی، شهرت و ثروت

دیگر امکانات مهم برای طراحی سایت وکیل

رزرو آنلاین

در این بخش کاربران میتوانند بر اساس بر اساس زمانهای از قبل تعیین شده توس شما وقتی را رزرو نمایند تا زمان مشخص شده به دفتر شما مراجعه کنند

مشاوره آنلاین

در این بخش کاربران سایت میتوانند از شما به صورت آنلاین مشاوره بگیرند و هزینه آنرا نیز آنلاین پرداخت کنند.

سوالات متداول

در این بخش شما سوالاتی که بیشتر پرسیده شده اند را قرار میدهید تا کاربرانی که سوالاتی مشابه دارند بتوانند پاسخ شما به آن سوالات را ببینند.

محاسبه گر ها

در این بخش میتوانید برای محاسبه موارد مختلف مثل مهریه، هزینه انجام کار و غیره ابزارهایی را قرار دهید تا کاربران از این ابزار برای محاسبات خودشان استفاده کنند.

و کلی امکانات دیگر که در طراحی سایت وکیل ، طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت موسسه حقوقی بر اساس نیاز شما، برایتان آماده سازی خواهد شد.

Lawyer website design

چرا ما؟

در نهایت همانطور که شما وظیفه دارید در سایتتان به کاربرانتان بگویید چرا شما وکیل مناسب برای آنها هستید من هم باید به شما این اطمینان را بدهم که چرا ما برای طراحی سایت شما مناسب هستیم.

ما تنها برای شما طراحی سایت نمیکنیم، اینکه اجزای یک وبسایت را کنار هم بگذارید و یک نمایش زیبا داشته باشید مثل این است که یه فیلم با بهترین بازیگران داشته باشید که هیچ موضوع خاصی ندارد، درسته بازیگران فوق العاده ای در آن بازی کرده اند که هر کدام میلیون ها تومان دستمزد گرفته اند، اما اگر این فیلم داستان مجذوب کننده ای نداشته باشد، در نهایت مخاطبی هم نخواهد داشت.

ما تنها به زیبایی و عملکرد سایت شما نگاه نمیکنیم، ما میخواهیم در پس پرده این همه تکنولوژی به کار گرفته شده سناریویی وجود داشته باشد.

موکل شما از صفحه مد نظر ما ورود کند، مطالبی که مشخص کردیم را بخواند، بعد به صفحه بعدی هدایت شود، کارها و توانایی های شما را ببیند و در نهایت به شماره تماس شما منتقل شود تا با شما تماس بگیرد، اما نه فقط یک تماس، این تماس قطعا متفاوت خواهد بود، چون موکلتان قبل از صحبت کردن با شما، شما را شناخته، به شما اعتماد کرده و حالا آماده است که از خدمات شما استفاده کند.

طراحی این استراتژی ما را از بقیه متفاوت میکند، ما برای کد نوشتن و ارائه خدمات طراحی سایت برای وکلا دانش کامل و تخصص کافی داریم، بهترین و به روزترین تکنولوژی ها را به کار خواهیم گرفت و تنها چیزی که سایت شما را از تمام سایتهای وکلا متمایز میکند سناریویی است که تمام این اجزا را یکپارچه و آماده میکند تا یک کاربر اینترنتی به موکل قطعی شما تبدیل شود و این رسالت واقعی وبسایت یک وکیل است.

Lawyer website design

در پایان از اینکه وقت گذاشتید و در مطلب طراحی سایت وکیل همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم و امیدواریم در رقابت دیجیتال خود یکه تاز باشید.

Lawyer website design